Yaşam

Kısmetse Olur’da Şoke Edici Gelişme: İki Yarışmacı Diskalifiye Edildi!

Gündemden düşmeyen Kısmetse Olur programı her yeni bölümüyle özgün heyecanlara ev sahipliği yapıyor. Her olayla sosyal medyada gündem olan Kısmetse Olur, bu sefer diskalifiye ile olay gündemi meşgul etti. İki yarışmacı programdan diskalifiye edilirken, diskalifiye edilen yarışmacılar sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı.

Yıllar sonra YouTube ile geri dönen Kısmetse Olur’dan bir türlü kurtulamıyoruz.

Heyecanın ve kaosun doruğa ulaştığı bu yeni versiyonda yarışmacılar o kadar şiddetli ki bir önceki Kısmetse Olur’un yanında sessiz bir program olarak kalıyor.

Her yeni bölümde farklı bir olayın yaşandığı Kısmetse Olur’da sular durulmadı ancak son bölümde yaşanan bir gelişme hem izleyenleri hem de yarışmacıları şok etti.

Programın yeni bölüm tanıtımında sunucu Öykü Serter’in ‘Biz bu duyuruyu daha önce yapmıştık’ sözleriyle diskalifiye durumu olduğu anlaşıldı.

Öykü Serter’in ‘Mazeret göstermeden yayına gelmediler. Artık diskalifiye olacaklarını ve gelin damat adayları Cansel ve Oğulcan’ı açık ve net bir şekilde söyleyebiliriz!

Kısmetse Olur evinin sevilen çiftlerinden Cansel ve Oğulcan daha önce dışarıda nikah masasına oturmak için programdan ayrılmış ancak daha sonra geri dönmüştü.

Oğulcan’ın Cansel’i aldattığı iddiaları geçtiğimiz günlerde oldukça ses getirirken Öykü Serter’in açıklaması bambaşka gündem yaratırken ikili diskalifiye hakkında açıklama yaptı.

Cansel’in açıklaması:

“Ben bitti diyene kadar bitmeyecek aşkım. bitti dedim Dayanamadığım için fiziksel ve zihinsel olarak çok yıprandım. Amacım hiçbir zaman yarış tutkusu olmadı. Final yoktu. Kalsaydım evdeki oylamada birinci olacaktım. Amaç buysa, kalırdım. Onu görmedim bile… Ve sonunda o kısım geldi.’

Oğulcan’ın açıklaması:

İyi ya da kötü, nefret edenler ya da sevenler, iyi vakit geçirdik. ‘Biz’ diyorum çünkü o zamanlar bizdik. İyi vakit geçir. Seni özleyeceğim.’

Bu diskalifiye haberini nasıl buldunuz? Sizce programa geri dönecekler mi?

resadiyeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu